Junior Member
Autor wątku
#1
Siema, szukałem czegoś dla swojego forum, które nie generuje bóg wie jakiego ruchu. Chciałem coś prostego, intuicyjnego i żeby było miłe dla oka, testowałem i przerabiałem coś wiele razy, aż w końcu kiedy wydawało mi się, że już znalazłem to co chciałem to były jakieś braki w stylu, czy to brak responsywności, lub po prostu brak jakiś funkcji.
Podobał mi się Carbon Theme z IPB tego starego, miałem kiedyś sieć serwerów na IPB z tym dokładnie stylem, więc też mały sentyment, ale jak wiecie, no jest do niczego. 
A o to efekt moich prac (edycja kodu, łączenie kilku styli tak naprawde) mimo wszystko kosztowało mnie to i nadal kosztuje sporo czasu. 
Bardzo proszę, znacie się lepiej, z responsywonościa mam problem na telefonie kiedy wejde w temat, główne menu też kuleje, oraz podgląd profilu, reszta jak najbardziej działa. 

EkipaMP.pl/forum

proszę o ewentualną ocenę, krytykę, a jeśli chcecie pomóc z tymi błędami to zapraszam. Próbowałem dodać cssmenu3 takie, że na telefonie się wyświetla rozwijane, ale niestety wyświetla mi sie zawsze wiec usunąłem.